• Utorok, 15:30 až 19:00h, Štvrtok, 15:30 až 19:00h
  • +421 950 206 103
  • info@drsanchez.sk

MUDr. D. Sánchez Chicharro FEBO

Oftalmológ − sietnicový odborný lekár

MUDr. D. Sánchez Chicharro FEBO

Oftalmológ − sietnicový odborný lekár

Teším sa na stretnutie s vami vo svojej ambulancii. Prosím, nezabudnite mi poslať svoje pripomienky, otázky alebo nápady. Veľmi rád odpoviem na všetky vaše otázky.

MUDr. D. Sánchez Chicharro FEBO

MUDr. Sanchez absolvoval medicínske vzdelanie s vyznamenaním v roku 2002 na Univerzite v Buenos Aires v Argentíne. Atestácie z očného lekárstva získal na Univerzite vo Valladolid (Španielsko) s externým školením v Moorfields Eye Hospital (Londýn, Veľká Británia), Hôpital ophtalmique Jules-Gonin (Lausanne, Švajčiarsko) a rotterdamskej Eye Hospital (Rotterdam, Holandsko).

Ako vedecký pracovník realizoval základný a klinický výskum vrátane výskumu kmeňových buniek v technologickom a vo výskumnom ústave University of Valladolid (Španielsko). Po získaní atestácie v roku 2009 sa Dr. Sánchez začal hlbšie orientovať a vzdelávať v oblasti očnej sietnice.

Po 3-ročnej, veľmi uznávanej stáži v Spojenom kráľovstve na Southend University Hospital, Royal Berkshire Hospital a Windsor King Edward VII Hospital sa v roku 2012 stal medicínskym a chirurgickým špecialistom zameraným na sietnicu.

Odvtedy sa MUDr. Sánchez stal zakladateľom a hlavou sietnicovej jednotky na očnej klinike Univerzitnej nemocnice v Martine. Pod jeho vedením sa martinská nemocnica stala jedným z hlavných centier zameraných na ochorenia sietnice na Slovensku.

Okrem svojej rušnej klinickej praxe MUDr. Sánchez pracuje ako odborný asistent oftalmológie pre zahraničných študentov medicíny na Jesseniovej lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Martine.

MUDr. Sánchez je plne kvalifikovaný v očnej chirurgii vrátane vitreoretinálnej chirurgie, operácie sivého zákalu mikrorezom, laserového výkonu na oku, intravitrealnej aplikácie a korekcie multifokálnych vnútroočných šošoviek.

Napíšte nám

Sledujte nás

Linkedin Instagram

Diplomy